Dátum: 2024 március 29. (péntek) | Auguszta

Amelyik számban indult UTE csapat, ott aranyérmes lett - Serdülő OB

A 2019. évi Serdülő Országos Bajnokságon amelyik számban indult UTE csapat, ott aranyérmes lett!

Országos Bajnok a légpuska 20 lövéses fiú csapatunk Fuglovics Armand, Kertai Szabolcs, Tóth Milán összeállításban. Armand egyéniben ezüstérmes, Milán 4. helyezett lett. Dicséret illeti Mészáros Marcellt, aki a mezőny egyik legfiatalabb versenyzőjeként remek eredményt ért el.
A lányoknál Képes Édua bronzérmes.

Országos Bajnok a légpisztoly 40 lövéses fiú csapat, Szalma Bence, Tóth-Braun Márton, Barta Vilmos. Bence egyéni Országos Bajnok, Marci bronzérmes.

Országos Bajnok a fiú légpuska 40 lövéses csapat is. Ennek tagjai Nagy Nándor, Venczel Félix, Tarr Gyula. Nándi egyéniben 4.

A nap legnagyobb sikerét a lányok érték el, 40 lövéses puska versenyszámban, ahol az egész dobogó lila színben ragyogott.
Tóth Anna 395 körrel aranyérmet, Toma Réka egy betegség után ezüstérmet, míg nagy hajrával Hemrich Boglárka bronzérmet nyert.
Ami az erősségünket mutatja, hogy a csapat Országos Bajnoki címet Anna és Réka, Szegesdi Eszterrel kiegészülve nyerte meg!

Gratulálunk a ma lőállásba álló többi versenyzőnknek is, akik ugyan érmet nem szereztek, de sportszerű versenyzéssel remekül helytálltak!
Szekér Máté, Drótos Dániel, Joachim Dániel, Mészáros Marcell.

Köszönjük Kissné Oroszi Editnek, Molnár Anikónak, Biatovszki Mirának, Nagy Sándornak, Seres Rudolfnak, Orbán Lászlónak a munkájukat!