Dátum: 2024 március 19. (kedd) | József, Bánk

ORSZÁGOS CSÚCSOKAT DÖNTÖTTEK VERSENYZŐINK AZ OB-N

Országos Bajnokság, felnőtt fekvő versenyszámokban két aranyérmet és egy ezüstérmet nyertünk.
A mai napra is jutott egy új országos csúcsunk!

Országos Bajnok Péni István, és új országos csúccsal a Péni István, Szabián Norbert, Hammerl Soma összetételű A csapatunk.

A nőknél Toma Dorina, Dénes Eszter, Molnár Anikó alkotta csapatunk ezüstérmet nyert!

Az OB szombati napjának pisztolyos eredményei:
Mind a három színű éremből jutott mára pisztolyos versenyzőinknek.
50 méteres pisztoly versenyszámban férfi csapatunk, Tóth Gábor, Szűcs Gergely, Csizmadia András Országos Bajnok. Egyéniben Tóth Gábor ezüst-, Szűcs Gergely bronzérmes.

Férfi sportpisztoly csapatunk bronzérmes Hegedűs László, Budai Csaba, Csizmadia András összeállításban.
Ifi lány sportpisztoly versenyszámban Somhegyi Edina bronzérmes. Itt sajnos a csapatversenyben nem tudtunk betegség miatt részt venni.

Vasárnap a női és férfi 50 méteres 3 testhelyzetű versenyben az UTE csapatai óriási országos csúccsal győztek.
Először a lányok értek el új országos csúcsot. Toma Dorina, Dénes Eszter, Tarr Vivien lettek Országos Bajnokok. Egyéniben Toma Dorina ezüst-, Dénes Eszter bronzérmes lett.

A fiúknál Péni István, Hammerl Soma, Kiss Viktor lett új országos csúccsal Országos Bajnok.

Az UTE "B" csapata, Prágai Patrik, Szabián Norbert, Koczor Péter összeállításban a dobogó harmadik fokára állhatot fel.
A döntőbe ahová a 8 versenyzőből 4 UTE-s fiú került be, Péni István ezüstérmes, Hammerl Soma 4., Kiss Viktor 6., Prágai Patrik 8. helyezett lett.

A női sportpisztolyos döntőben Varga-Zalay Babett 5. helyen végzett.

Gratulálunk minden versenyzőnknek, és felkészítő edzőknek!